32. PRACOVNÍ DNY - DĚDIČNÉ METABOLICKÉ PORUCHY

17. - 19. 5. 2017, Hotel Lions, Nesuchyně

Vážení kolegyně a kolegové,
srdečně Vás zveme na 32. pracovní dny o dědičných metabolických poruchách (DMP), které se budou konat 17. - 19. května 2017 nedaleko Rakovníka, v hotelu Lions Nesuchyně. Těšíme se na Vaši aktivní účast s množstvím kvalitních příspěvků, kterými přispějete k vysoké úrovni konference. Ze široké nabídky metabolické problematiky jsme na pracovní dny DMP 2017 vybrali dvě hlavní odborné témata. První se bude věnovat klinické metabolické medicíně v nové éře genomiky/metabolomiky a druhé téma jsme zvolili z okruhu lysosomálních střádavých onemocnění. Kromě těchto dvou hlavních témat bude v části varia vytvořený dostatečný prostor na prezentaci klinických výstupů a výzkumných aktivit z jednotlivých metabolických center. 

Témata konference:

Metabolická medicína v nové éře genomiky/metabolimiky

Lysosomální střádavá onemocnění

Varia

Důležitý termín:
- přihláška k aktivní účasti
- odeslaný abstrakt
- přihláška na ubytování
vše do 15.3.2017 

Akce má charakter postgraduálního vzdělávání a je garantována ČLK jako akce kontinuálního vzdělávání. Akce bude ohodnocena 12ti kredity. Číslo akreditace: 0003/16/2005. Číslo akce: 47542.

Akce je evidována v registru akcí ČAS. Evidenční číslo: KK/948/2017. Kredity jsou určeny pro: všeobecná sestra, zdravotní laborant, nutriční terapeut, farmaceutický asistent. Počet kreditů: 8.

 

Těšíme se na setkání.

Za organizační výbor

Tomáš Honzík a Pavel Ješina