XIII. KONGRES ČESKÉ SPOLEČNOSTI INTENZIVNÍ MEDICÍNY

24. - 26. 4. 2019, Hotel Pyramida, Praha

Srdečně Vás zveme na XIII. KONGRES ČESKÉ SPOLEČNOSTI INTENZIVNÍ MEDICÍNY, který proběhne 24. - 26. 4. 2019, v Hotelu Pyramida v Praze.

Čekají Vás kromě klasických přednášek i pro-con debaty, kazuistiké semináře, kde bude panel expertů komentovat management reálných pacientů představených mladšími kolegy, lekce bez powerpointu v pravém nefalšovaném retro kině, hands-on workshopy a simulace. Kromě využití moderních technologií a sociálních sítí chceme budovat klubovou atmosféru podtrhnutou netradičními setkávání v salónku "Snídaně s předsedou" a "Na co jste se zapomněli zeptat".

Chceme kombinovat moudrost zkušených s energií a nápady budoucích hvězd oboru. Samozřejmostí je vždy jedna paralelní čistě edukační sekce věnovaná lékařům v tréningu a všem, kteří si chtějí oživit a zopakovat základy v konsolidované formě spíše než diskutovat horké kontroverzní novinky.

Stejně tak je zachována sekce nelékařských pracovníků, sester, klinických farmaceutů, rehabilitačních pracovníků a dalších profesionálů u vhodných témat propojená s lékařskou sekcí tak, jak tomu velí multidisciplinární, týmový charakter naší práce. Zvítězit se též chystáme díky férovému pořadateli na poli kongresové gastronomie". 

Akce má charakter postgraduálního vzdělávání a je garantována ČLK jako akce kontinuálního vzdělávání. Akce bude ohodnocena 17ti kredity. Číslo akreditace: 0004/16/2006, číslo akce: 55688.

Akce je evidována u České asociace sester pod číslem: 128/2019.