II. ŠKOLENÍ PRIMÁŘŮ NEUROLOGIE 2010

25. - 26. říjen 2010 (po - út), Seč

Vážená paní primářko, vážený pane primáři,

dovolujeme si Vás pozvat na tradiční školení primářů, které se uskuteční v krásně zrekonstruovaném Kongres Hotelu Jezerka. Budete mile překvapeni úrovní tohoto místa, stejně tak, jako jsme byli překvapeni my.  Hotel navíc leží skoro v geometrickém středu naší republiky, což zajisté ocení zastánci spravedlivé vzdálenosti dojezdu (závidět můžeme jen panu primáři Zelinkovi z Chrudimi, který to bude mít nejblíže :)).

Na programu budou kromě informací o postgraduálním a kontinuálním vzdělávání i odborná témata, která budeme diskutovat na základě textů „Continuum":

1)Demence
2)Epilepsie
3)Neuroimaging

Kromě kvalitního odborného programu se určitě najde i pár chvilek k odpočinku. Hotel mimo jiné disponuje bazénem a wellness centrem, které Vám bude k dispozici, takže opět neopomeňte plavky s sebou. Na večer jsme pro Vás tradičně připravili rautové pohoštění. Přátelská atmosféra, která nakonec tuto akci vždy doprovázela, bude samozřejmostí...

Veškeré výdaje budou sponzorovány firmami G.L. Pharma (dříve Gerot-Lannacher) a Pfizer, vyjma nákladů za ubytování a poplatku IPVZ.

KRAJNÍ TERMÍN PRO REGISTRACI JE 15. 10. 2010.

Prosíme Vás o předání informace o konání této akce Vašim kolegům primářům a primářkám. Nemáme na Vás všechny přímý kontakt a mrzelo by nás, kdybychom na někoho zapomněli.

 

Těšíme se na shledání s Vámi na Seči!