48. ČESKO - SLOVENSKÉ DNY DĚTSKÉ NEUROLOGIE a 27. ČESKÝ A SLOVENSKÝ EPILEPTOLOGICKÝ SJEZD

15. - 17. května 2014, Aquapalace Hotel Prague, Čestlice (Praha-východ)

Záštita:

Společnost dětské neurologie ČLS JEP
Slovenská neurologická společnost - sekce dětské neurologie J. E. Purkyně
Česká liga proti epilepsii ČLS JEP
Slovenská liga proti epilepsii SLS 

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

dovolte nám, abychom Vás pozvali na 48. ČESKO - SLOVENSKÉ DNY DĚTSKÉ NEUROLOGIE a 27. ČESKÝ A SLOVENSKÝ EPILEPTOLOGICKÝ SJEZD. Obě akce proběhnou 15. - 17. května 2014 v Aquapalace hotel Prague, Čestlice (Praha-východ) a jsou věnovány 100. výročí narození profesora MUDr. Ivana Lesného.

Společné hlavní téma:
Epilepsie v adolescenci

Hlavní témata části dětské neurologie:

Akutní stavy a neurointenzivní péče
Zánětlivá a demyelinizační onemocnění
Neuromuskulární onemocnění
Neuropsychiatrie
Epileptické encefalopatie

Hlavní témata epileptologické části:
Patofyziologie
Diagnostika
Léčba
Komplexní péče

Kromě odborného programu jsme pro Vás připravili dva společenské večery. Ten první se bude konat přímo v hotelu a ten lákavější proběhne 16.5. v Kaiserštejnském paláci, který je situován v samotném historickém centru Prahy, jen pár kroků od Karlova mostu a Pražského hradu. Po hudebním vystoupení bude následovat raut, během kterého můžete vychutnávat i kouzlo nenápadného domu, kde bydlela kupříkladu operní diva Ema Destinnová či badatel Joachim Barrande.

kaiser

Doprava na večírek i zpět bude zajštěna kongresovými autobusy, které Vás vyzvednou přímo před hotelem Aquapalace. Pokud Vám nebudou vyhovovat časy přistavení autobusů nebo se rozhodnete strávit čas procházkou po památkách večerní Prahy, můžete využít městskou hromadnou dopravu. Jízdenku městské hromadné dopravy můžete zakoupit i prostřednictvím sms - postup naleznete zde.

Sjezd je evidován v registru akcí České lékařské společnosti J. E. Purkyně. Účastníci obdrží kreditní ohodnocení. Číslo akreditace 0004/16/2006. Číslo akce: 35981. Počet kreditů: 18.

Doufáme, že naše pozvání příjmete a těšíme se na shledání s Vámi v Praze.