SEMINÁŘ ALGEZIOLOGŮ 2010

21. - 22. května 2010, Tábor

 

 

BOHUŽEL POVODNĚ V PŘEROVĚ ZASÁHLY I HOTEL JANA A NENÍ TEDY MOŽNÉ NAŠI AKCI USKUTEČNIT ZDE. I PŘES NEPŘÍZEŇ OSUDU SE NÁM PODAŘILO NALÉZT NOVOU LOKALITU, ZCELA VYHOVUJÍCÍ POŽADAVKŮM NAŠEHO SEMINÁŘE. DOJEDNALI JSME STEJNÉ CENOVÉ PODMÍNKY UBYTOVÁNÍ JAKO V PŘEROVĚ A RÁDI VÁS UVÍTÁME V HOTELU DVOŘÁK V TÁBOŘE, ULICE HRADEBNÍ 3037. ODBORNÝ PROGRAM ZŮSTÁVÁ ZACHOVÁN.

VELMI SE OMLOUVÁME ZA KOMPLIKACE, ALE SNAŽILI JSME SE UDĚLAT VŠE, ABYCHOM AKCI NEMUSELI ODVOLAT.

 

 

 

Vážená paní doktorko, vážený pane doktore,

dovolujeme si Vás pozvat na tradiční odborný "SEMINÁŘ ALGEZIOLOGŮ" pořádaný SSLB ve spolupráci s IPVZ, který je určen zejména vedoucím ambulancí bolesti. Sejdeme se ve čtyřhvězdičkovém hotelu Jana v Přerově. Jsme moc rádi, že se nám podařilo najít vhodnou lokalitu na Moravě a budeme tak mít možnost navštívit i tuto krásnou část naší republiky.

POZOR: Prosím neopomeňte dvojí registraci! Registrace na těchto stránkách Vám zajistí ubytování a jiné služby v rámci akce. Registrace na stránkách IPVZ slouží k získání kreditního ohodnocení. Akce je vedena pod číslem 201201106. Registrace IPVZ je k dispozici zde.

Veškeré výdaje budou sponzorovány zúčastněnými firmami, vyjma nákladů za ubytování a poplatku IPVZ.

Je nutné se zaregistrovat nejpozději do 5. 5. 2010. Při zrušení účasti po tomto termínu, z jakékoliv příčiny, již nelze platby za ubytování vracet a neuhrazené pohledávky budou vymáhány.  

Prosíme Vás o předání informace o konání této akce Vašim kolegům a kolegyním, kterých by se tato akce mohla týkat. Nemáme na Vás všechny přímý kontakt a mrzelo by nás, kdybychom na někoho zapomněli.

Těšíme se na shledání s Vámi v Přerově!