3. česko-americké neurologicko-internistické sympozium

Čtvrtek, 25. 6. 2015, Strakonice, Rytířský sál na strakonickém hradě

Možnosti prezentace:

Vážení obchodní partneři, děkujeme za Váš zájem o tuto akci. Informace o možnostech prezentace Vašich firem, produktů či služeb naleznete v nabídkovém listě, který Vám Velmi rádi zašleme. Neváhejte nás kontaktovat na martin.horna@mhconsulting.cz. Byli bychom rádi, abyste tuto nabídku vnímali jako možnost spolupráce a nikoli jako její bariéru v případě, že nepokrývá veškeré Vaše požadavky. Budeme vděční za Vaše dotazy či komentáře a pokusíme se Vám vyjít vstříc tak, abyste byli zcela spokojeni.

Registrace účastníků a jejich sponzoring:

Neprovádějte registraci za účastníky prostřednictvím online formuláře! - Každý náš klient má založen vlastní účet, na své jméno a heslo. Pouze služby, které si účastník sám zvolí, lze sponzorovat. Přejete-li si uhradit náklady spojené s účastí na této akci za některého z Vašich klientů, zašlete nám prosím Vaše požadavky (jméno účastníka a druh služeb, které za něj chcete hradit) na emailovou adresu: tereza.hornova@mhconsulting.cz.

Upozornění:

Firemním reprezentantům je umožněn vstup pouze za předpokadu, že společnost, kterou zastupují, se na akci účastní jako sponzor. 

Kontakt:

Na veškeré Vaše dotazy Vám velmi rádi odpovíme, neváhejte nás kontaktovat na:
Martin Horna
e-mail: martin.horna@mhconsulting.cz
tel: +420 731 00 66 20.