Školení primářů neurologie

4. - 5. října 2011, Hotel Spa resort Tree of Life, Lázně Bělohrad

Vážená paní primářko, vážený pane primáři,

dovolujeme si Vás pozvat na tradiční školení primářů, které se uskuteční v nově vybudovaném Spa resortu Tree of Life, který je součástí léčebného komplexu Lázní Bělohrad.

Na programu budou kromě informací o postgraduálním a kontinuálním vzdělávání i odborná témata, která budeme diskutovat na základě textů „Continuum":

1) Movement Disorders

2) Neurorehabilitation

3) Spinal Cord, Root and Plexus Disorders

Kromě kvalitního odborného programu se určitě najde i pár chvilek k odpočinku. Spa resort Tree of Life nabízí především luxusní ubytování v Lázních Bělohrad, ale také komplexní lázeňské a wellness služby. Ty Vám, jako našim hostům, budou k dispozici, takže určitě neopomeňte plavky s sebou. Zdarma tak budete moci navštívit bazén, vířivku, saunu a solné i bylinkové "jeskyně". Na večer jsme pro Vás tradičně připravili rautové pohoštění. Přátelská atmosféra, která nakonec tuto akci vždy doprovázela, bude samozřejmostí...

Veškeré výdaje budou sponzorovány zúčastněnými firmami, vyjma nákladů za ubytování a poplatku IPVZ.

 

Prosíme Vás o předání informace o konání této akce Vašim kolegům primářům a primářkám. Nemáme na Vás všechny přímý kontakt a mrzelo by nás, kdybychom na někoho zapomněli.

 

Těšíme se na shledání s Vámi v Lázních Bělohrad!